Rendezvényeink

2018-02-24 | Floorballer.hu Szabadidős Kupa Sorozat 5. játéknap Érd
Érd, Batthyány Sportcsarnok Fácán Köz

A Black 69 Székelyudvarhely győzelmével zárult a Floorballer.hu Szabadidős Kupa Sorozat 5. játéknapja Érden miután 4:1-re múlták felül a döntőben a Lizards Old School csapatát. Harmadik helyen az Origo Low Fást Fox végzett. A gödöllőieknek a negyedik pozíciót sikerült megkaparintani. Az alsóházban Kata-TEAM, SZTE-EHÖK SE és Phoenix Fireball sorrend alakult ki. A legjobb játékosnak Jánosa Mártont (Lizards), a legjobb kapusnak Egedi Bencét (Gödöllő) választottuk, míg a pontkirály Bodrogi Zsolt lett (Black 69)


Időpont Mérkőzés Eredmény Típus
10:30 Origo Low Fast Fox - Gödöllő 3 - 0 csoportmeccs
11:00 Phoenix Fireball SE - KATA-TEAM 0 - 5 csoportmeccs
11:30 Black 69 Székelyudvarhely - Lizards OLD School 3 - 3 csoportmeccs
12:00 Origo Low Fast Fox - SZTE EHÖK SE 5 - 0 csoportmeccs
12:30 Phoenix Fireball SE - Black 69 Székelyudvarhely 2 - 7 csoportmeccs
13:00 KATA-TEAM - Lizards OLD School 1 - 3 csoportmeccs
13:30 SZTE EHÖK SE - Gödöllő 1 - 1 csoportmeccs
14:00 Phoenix Fireball SE - Lizards OLD School 1 - 10 csoportmeccs
14:30 Black 69 Székelyudvarhely - KATA-TEAM 2 - 1 csoportmeccs

Csapatok | a Csoport Pontok Gólok
Origo Low Fast Fox 4 8 - 0
SZTE EHÖK SE 1 1 - 6
Gödöllő 1 1 - 4
Csapatok | b Csoport Pontok Gólok
Lizards OLD School 5 16 - 5
Black 69 Székelyudvarhely 5 12 - 6
KATA-TEAM 2 7 - 5
Phoenix Fireball SE 0 3 - 22


Időpont Mérkőzés Eredmény Típus
15:00 SZTE EHÖK SE - Phoenix Fireball SE 1 - 1 csoportmeccs
15:30 Lizards OLD School - Gödöllő 3 - 0 elődöntő
16:00 Origo Low Fast Fox - Black 69 Székelyudvarhely 2 - 5 elődöntő
16:30 KATA-TEAM - SZTE EHÖK SE 2 - 1 elődöntő
17:00 Gödöllő - Origo Low Fast Fox 0 - 3 3. helyért
17:30 Black 69 Székelyudvarhely - Lizards OLD School 4 - 1 döntő


Játékos Gólok Assziszt Össz.
Bodrogi Zsolt [Black 69 Székelyudvarhely] 7 5 12
Kiss Zoltán [Lizards OLD School] 6 4 10
Magyari Szabolcs [Black 69 Székelyudvarhely] 7 2 9
Jánosa Márton [Lizards OLD School] 6 3 9
Gál Zsolt [Black 69 Székelyudvarhely] 4 5 9
Balogh Bence [Lizards OLD School] 6 2 8
Knór Gábor [Lizards OLD School] 2 5 7
Banu Márk [Origo Low Fast Fox] 4 1 5
Dudog Dávid [Origo Low Fast Fox] 4 1 5
Szász Botond [Black 69 Székelyudvarhely] 0 4 4
Török Péter [KATA-TEAM] 2 1 3
Froemel Károly [KATA-TEAM] 2 1 3
Novák Barnabás [Origo Low Fast Fox] 1 2 3
Kutassy Krisztián [Origo Low Fast Fox] 2 0 2
Juhász Ádám [KATA-TEAM] 2 0 2
Andó Eszter Judit [SZTE EHÖK SE] 2 0 2
Bodor Bianka [Origo Low Fast Fox] 1 1 2
Balla Ákos [Phoenix Fireball SE] 1 1 2
Horváth Rolf [KATA-TEAM] 1 1 2
Szilágyi Zsolt [KATA-TEAM] 1 1 2
Csáki Gergely [Black 69 Székelyudvarhely] 1 1 2
Repka Richárd [SZTE EHÖK SE] 1 1 2
Szabó Ádám [Phoenix Fireball SE] 1 1 2
Horváth Gábor [Lizards OLD School] 0 2 2
Feke Dávid [Origo Low Fast Fox] 1 0 1
Hegedűs Mózes [Gödöllő] 1 0 1
Zentai Benedek [Phoenix Fireball SE] 1 0 1
Molnár Balázs [Phoenix Fireball SE] 1 0 1
Varga Viktor [KATA-TEAM] 1 0 1
Izsák László [Black 69 Székelyudvarhely] 1 0 1
Liszkovics József [Black 69 Székelyudvarhely] 1 0 1
Csernus Ádám [Origo Low Fast Fox] 0 1 1
Lévay Vince [Phoenix Fireball SE] 0 1 1
Vető Dániel [Phoenix Fireball SE] 0 1 1
Miha Márton [KATA-TEAM] 0 1 1
Karnok Máté [SZTE EHÖK SE] 0 1 1
Andó Dóra Anna [SZTE EHÖK SE] 0 1 1